Чи почувається молодь Черкас у безпеці

ГО "Молодіжна рада Черкас" провела опитування на тему "Безпека молоді". В опитуванні взяли участь 1639 респондентів, віком від 14 до 35 років.

Про це повідомляє кореспондент Zmi.ck.ua.

За словами члена ради Андрія Кривко, більшість тих, хто брав участь, це люди від 14 до 18 років.

1458 осіб сказали, що почувають себе безпечно в школі. А 105 осіб почуваються небезпечно. Багато хто відповів, що в них зникло почуття безпеки після Казанської трагедії.

Із булінгом не зіштовхувались 1155 осіб. 322 респонденти відповіли, що були в ситуації булінгу через зовнішні ознаки. А через статеві ознаки - 79 осіб. Також ситуації з булінгом були через розумові ознаки - їх 221.

"Важливість заходів протидії булінгу полягає в тому, що якщо всі будуть знати, що це і як цьому можна протидіяти, то не буде у нас такого, як зараз. Нещодавно дівчина захворіла на анорексію через те, що її булили через зовнішність. Діти бувають дуже жорстокі. Підлітковий вік один із найважливіших періодів у житті. Тому варто зосередити увагу на тому, що слід поширювати інформацію про запобігання булінгу. Є багато плакатів, як запобігти коронавірусу, але тим часом зменшилась кількість плакатів по запобіганню булінгу", - зауважив Андрій Кривко.

Якщо говорити про безпеку на вулиці, то 506 осіб відповіли, що почуваються безпечно на вулиці, однак 131 респондент відповів, що не почувається безпечно на вулиці. Також були такі відповіді: більше ні, ніж так - 295 осіб; більше так, ніж ні - 707 осіб.

Найчастіші молодь звертається про допомогу до батьків, друзів, братів або сестер. Однак 177 осіб відповіли, що не звертаються ні до кого. Крім того, 80 осіб залишили свої контактні дані, або до них звернулись, бо вони потребують допомоги.

Зауважимо, що 26 червня у Долині троянд планують провести молодіжний форум, де з молоддю будуть обговорити, що їх турбує.

Нагадаємо, що останнім часом у Черкасах почастішали випадки самогубств.

Фото - тематичне.