У Черкасах муніципальна інспекція "повернула" недобросовісному жителю його ж сміття (ВІДЕО)

Сьогодні близько 10-ї години дня до Управління інспектування ЧМР надійшло повідомлення про складування мешканцем приватного будинку по вулиці Надпільній залишків рослинності на зеленій зоні. На зауваження сусідів він не реагував, нецензурно висловлювався і поводив себе неадекватно.

Інспектори прибули за вказаною адресою, зафіксували факт та поспілкувались з заявницею. Поговорити з мешканцем домоволодіння не вдалося, хоча він був вдома і спостерігав з вікна. На законні вимоги прибрати, відповісти за свій вчинок, надавши пояснення в адмінпротоколі, реакції не було.

- Своїм вчинком він начхав на працю комунальників, налякав сусідку та і вцілому повернувся «задом» до посадових осіб управління, які в будь-яку погоду – і у люті морози, і в пекуче сонце сумлінно виконують свої обов'язки та подібного відношення з боку неадекватів не заслуговують. Сміття з зеленої зони було повернуто його власнику, прямісінько під паркан - і це справедливо, - пояснив таке рішення керівник муніципальної інспекції Черкас Станіслав Коломієць.

Раніше ми повідомляли, що у Черкасах затримали чоловіків, які обікрали квартиру та побили патрульну