У Катеринополі прийняли зміни до бюджету

Планують відремонтувати хореографічну залу

Нещодавно ми писали, що Катеринопільська ОТГ брала участь у проєкті «Наша громада», що проводився телеканалами ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром, змагаючись за приз у 500 тисяч гривень. На ці кошти катеринопільчани планували відкрити «Центр дозвілля» та відремонтувати хореографічну залу, яка б до нього входила. На жаль, через низький рівень підтримки при онлайн-голосуванні проєкт «Центр дозвілля» не пройшов до наступного етапу конкурсу. Нині з’явилася надія, що хореографічну студію відремонтують коштом громади.

На черговій сесії Катеринопільської селищної ради прийняли зміни до бюджету. Насамперед вони були обумовлені надходженням субвенцій з інстанцій вищих рівнів. Катеринопільська ОТГ отримала:

– 150 тисяч гривень на підтримку закладів медичної галузі від Звенигородської райради;

– майже 9 тисяч на заходи з енергозбереження (згідно з розпорядженням голови Черкаської ОДА);

– понад 196 тисяч на лікування діабетиків із Держбюджету.

Враховуючи перевиконання дохідної частини бюджету за 6 місяців, було збільшено дохідну частину загального фонду бюджету Катеринопільської територіальної громади на суму понад 4 мільйони 219 тисяч гривень.

За рахунок перевиконання дохідної частини бюджету депутати спрямували кошти на заклади загальної середньої освіти (693,1 тисяч гривень), організацію благоустрою (439,2 тисяч), забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони (91,5 тисяч), на заклади охорони здоров’я (168,5 тисяч), на компенсацію з пільгового проїзду та інші заходи у сфері соціального захисту (125 тисяч), на ремонт доріг комунальної власності (200 тисяч), на довгоочікуваний ремонт та облаштування хореографічної зали (105 тисяч) тощо.

Відділу освіти молоді й спорту видатки споживання збільшили на суму 2 мільйони 188 тисяч.

Резервний фонд Катеринопільської селищної територіальної громади зріс на суму 139,4 тисячі гривень.

Сподіваємось, незабаром понад 70 катеринопільських дітей, що займаються хореографією при місцевому будинку культури, матимуть більш комфортні умови для уроків та необхідне для навчання обладнання, насамперед станки й дзеркала.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Запис У Катеринополі прийняли зміни до бюджету спершу з'явиться на Вісті Черкащини.