Смілянина, який проткнув ножем щоку хлопчику, засуджено до 6 років позбавлення волі

39-річного жителя Сміли, який завдав умисне тяжке тілесне ушкодження 8-річному хлопчику та вчинив хуліганство, засуджено до 6 років позбавлення волі.

Учора, 19.07.2021 року, вироком Смілянського міськрайонного суду засуджено чоловіка до 6 років позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121, ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України, а саме умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння та поєднане з непоправним знівеченням обличчя та хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, вчинене із застосуванням предмета спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень.

Так, 31.12.2018 близько 12 год. 05 хв., перебуваючи на одній із вулиць у місті Сміла Черкаської області, грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства та застосовуючи предмет спеціально пристосований для нанесення тілесних ушкоджень, умисно наніс ножем 8-річному хлопчику який грався біля власного подвір’я, рану щоки, яка зажила рубцем, який сам по собі зникнути не може, з часом не стане менш помітним, становить собою косметичний дефект, який потребує оперативного втручання і тому таке ушкодження згідно висновку судово-медичної експертної комісії є невиправним.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав вину частково та повідомив що вчинив вказані дії у зв’язку із вживанням великої кількості алкогольних напоїв напередодні Нового року.