На Черкащині взялись допомагати ветерану, який ледь не вкоротив собі віку через проблеми з житлом

Як відомо, на вихідних, колишній учасник АТО виліз на місцеву радіовишку у селі Івангород на Христинівщині. Три години просидів там, з висоти 40 метрів погрожуючи стрибнути униз. Причиною покінчити життя самогубством називав неможливість отримати житло, роботу та інвалідність. Зрештою, представники місцевої влади умовили чоловіка злізти із радіовишки і прийти до міської ради, щоб вирішити усі питання. З цього приводу і зібрали нараду за участі керівництва міста, профільних установ та самих АТОвців, що й з’ясувала неоднозначність ситуації.

Про це інформує черкаський Прес-клуб.

Олександр пояснив, що йому терміново потрібні кошти, аби викупити з ломбарду обручки і телефон, а ще йому ніде жити, бо закінчилися гроші на проживання у місцевому готелі. Пояснив, що йому потрібні 10 тисяч гривень, інакше перекриватиме дорогу.

- Я бачив його документи, направлення на медкомісію для отримання інвалідності. Але збором необхідних паперів, як я зрозумів, Олександр не займається. Проходити лікарів, комісію, ставати на облік – все це об’єктивно тривалий процес, що займає не один день. Я сам проходив цю процедуру і не можу сказати, що саме Олександру чинять якісь спеціальні перепони, - пояснює заступник голови спілки воїнів АТО Павло Харук. – Місцева влада, навпаки, завжди йде нам назустріч. Маємо із чим порівняти: наша громада є однією з кращих по області у забезпеченні учасників АТО землею.

- Щодо працевлаштування Олександра, то вже є домовленість із місцевими підприємцями, і це питання буде вирішено. Спілка ветеранів АТО допоможе йому із тимчасовим житлом, - констатує заступник Христинівського міського голови Олег Бричук. – Відзавтра поліклінічне відділення допоможе чоловіку пройти усі медогляди та підготувати необхідні документи для отримання інвалідності, тож це питання ми також допоможемо йому вирішити.