На Черкащині рідні хлопця з важкою формою ДЦП пропивають гроші, які отримують на дитину

Мешканці міста Сміла на Черкащині звернулися до журналістів. Вони просять допомогти 20-річному Вадиму з важкою формою ДЦП, тому що його рідні "не просихають" і напиваються на ті гроші, які отримують нібито за догляд за Вадимом.

Про це повідомляють (https://www.facebook.com/viknaSTB/posts/4428403943862926?__cft__%5b0%5d=AZVfPNXlvvp0tLB4fMcAdppB9dSm3hYspiQkjn8QSwKBAYrZak0Kq0mTiT2Uz-WOH_R4ylx3lQbmh6IAzo3E62LPcmB28Mm9iM9RdFL8jVZ39Tc_-m_pBowgFkQnZavSB6IQmXfRntXsQG2gokjcyqqaZtghZzq5Dq5RLp5nfrTdew&__tn__=%2CO%2CP-R) "Вікна-новини", пише Про все (https://provce.ck.ua/na-cherkashchyni-ridni-khloptsia-z-vazhkoiu-formoiu-dtsp-propyvaiut-hroshi-iaki-otrymuiut-na-dytynu-video/?fbclid=IwAR1JBPpblsygfjEB6AqTxCr-1q1fLDumbMbDi1GujJqCQ3drqlVtf95zJbw)

Мешканці смілянської багатоповерхівки звернулися до журналістів із проханням допомогти їм вирішити наболіле питання. Вони просять допомогти хлопцю з тяжкою формою ДЦП, рідні якого витрачають отримані від держави гроші на алкоголь.

Сусідка родини хлопця Тетяна Білоус розповідає, що вдома у хлопця з інвалідністю - безлад.

- У них вдома антисанітарія, таракани "летять" аж, дуже брудно і неприємно. Запах смердючий, - розповідає жінка. - Його матір давно позбавили батьківських прав, але вона досі живе з сином в одній квартирі.

Жінка з такими ж алкозалежними "друзями по чарці" пиячить і зовсім не дбає про Вадима. Його зранку на візку вивозять надвір і "забувають" на весь день. У спеку навіть не дають води.

- Йому ні їсти, ні води не приносять. А нещодавно вони понапивалися так, що везли Вадима і він впав з нього. Забився, тепер є шрам на обличчі й руках. А сам Вадим не кричав від болю, бо боявся, - розповідає ще одна сусідка Парасковія Коломієць.

Сама горе-матір, 42-річна Анжела, зізнається: в родині ніхто не працює, живуть на пенсію бабусі та соціальні виплати Вадима. З самого ранку жінка вже нетвереза і ледь тримається на ногах, поки спілкується з журналістами.

Її матір, яка живе разом із нею та Вадимом у квартирі, отримує мінімальну пенсію. Попри на це запевняє, що про хлопця дбають так, як можуть.

- Купаємо його раз у тиждень, а памперсів зараз немає. Дуже дорогі вони, - зізнається бабуся Вадима Галина Лісанова.

Хоч сусіди вже не раз наполягають, щоб соціальні служби забрали хлопця у горе-опікунів, ті віддавати Вадима не хочуть. Лише журналістам кажуть, що спершу сусіди повинні написати заяву. Лише потім цією справою можуть займатися держпрацівники.