Дають морозиво та купають: у черкаському зоопарку рятують тварин від спеки (Відео)

Морозивом, фруктами та купанням рятують від спеки тварин у Черкаському зоопарку. Відвідувачам їх годувати заборонено, розповіла Суспільному завідувачка відділу ссавців Лідія Осадча. Софійка з мамою та бабусею до зоопарку приїхала з Чорнобаївщини. Найбільше дівчинка хотіла побачити тигра. Мама Софійки, пані Аліна, зауважила, що помітно, що тваринам у спеку важко: “Тримаються. Вони наче і жваві, але спекотно дуже”.

Ведмедів рятує від високих температур водойма, розповіла Лідія Осадча. Купаються також видри та копитні тварини. Приматів поливають зі шланга.

Раціон у зоопарку змінюють протягом року, зазначила доглядачка тварин Наталія Скиба. А ще – стежать за якістю питної води. Влітку готують заморожені фрукти.

“Готуємо ведмедикам морозиво: із яблук, смородини, черешні”, – розповіла жінка.

Наталія Ротань доглядає котячих лемурів. Влітку, розповіла, їхній раціон максимально збагачений фруктами та ягодами. А найбільше ці езотичні тваринки полюбляють банани: “Вони як дітки у садочку, беруть лапками прямо з тарілочки. Дуже полюбляють банани. Спочатку їх їдять, потім інші фрукти, а тоді вже кашу”.

За словами Лідії Осадчої, годувати тварин відвідувачам заборонено. Адже скласти для них збалансований, а головне безпечний раціон – це обов’язок працівників зоопарку.