Тілоохоронці Служби судової охорони успішно дебютували на світовому чемпіонаті з багатоборства

Три дні змагань, насичених емоціями, враженнями та прагненням до перемоги, минули. 11-ий Чемпіонат світу та 24-ий Чемпіонат України з багатоборства тілоохоронців, що проходив протягом 17-19 липня місті Черкаси, відбувся за участю 27 команд українських й іноземних бодігардів, які змагалися в командних заліках, по 5 осіб у кожній команді, та індивідуальних.

Свої вміння на змаганнях продемонстрували близько 200 тілоохоронців серед яких дві команди від Служби судової охорони – Територіальних управлінь Служби судової охорони у Харківській області та у м. Києві та Київській області.

Вчора настав довгоочікуваний момент, а саме відбулося підведення підсумків змагань та нагородження переможців. Усі тілоохоронці від Національної Федерації охоронців України отримали дипломи та сертифікати. Також під час урочистостей було обрано найкращого тілоохоронця 2021 року.

Учасники від Служби судової охорони, хоча й дебютували в змаганнях світового турніру з багатоборства, але показали достойний рівень та високі результати на всіх етапах чемпіонатів. Кожен боєць здобув власну і командну перемогу. Тілоохоронці Служби продемонстрували свою силу, рішучість, оперативність в надзвичайних ситуаціях та довели, що завдяки силі волі, щоденній роботі над собою та чітко поставленим цілям можна досягнути висот.

Служба судової охорони – це молода структура, але може поправу пишатися справжніми бійцями, які з честю і гордістю несуть щоденну службу , а в разі потреби, не розмірковуючи, прикриють власним тілом та збережуть життя і здоров’я охоряняємої особи.

Вітаємо нашим переможців, справжніх чоловіків, які не словом, а ділом доводять свій професіоналізм!

Довідково:

Учасники команди Територіального управління Служби судової охорони у Харківській області – Геннадій Гунько, Сергій Прокопенко, Григорій Шевченко, Владислав Стороженко, Андрій Нехода, Максим Погребняк.

Учасники команди Територіального управління Служби судової охорони у м. Києві та Київській області – Сергій Рева, Ігор Довгий, Олександр Майстренко, Михайло Лагута, Ростислав Константінов, Сергій Бондар.

Про це повідомляє пресслужба Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області.