У Черкасах презентували проєкт Стратегії цифрової трансформації

Днями у приміщенні нещодавно відкритого соціального коворкінгу Digital Cherkasy відбулась презентація та обговорення проєкту Стратегії цифрової трансформації Черкащини, інформують в ЧМР.

За словами заступниці міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, відбувся старт широкого обговорення розробленої Стратегії цифрової трансформації Черкащини.

В основі документу – головні вектори розвитку Черкаської області і міста Черкаси, які допоможуть розвинути наш регіон в інформаційному секторі до європейського рівня, а в перспективі – перевершити його.

Презентували проєкт Стратегії заступник голови ОДА Сергій Сверчков і голова ГО Digital Cherkasy Ярослав Швидкий. Вони, зокрема окреслили зміни і поліпшення, які заплановано реалізувати у сфері діджиталізації в: медицині, культурі і туризмі, електронному врядуванні, освіті та інших галузях життєдіяльності суспільства.

– Стратегія – це спільний проект обласної і міської влади та громадянського суспільства, який відображає візію, мету й операційні цілі розвитку області і нашого міста на найближчу перспективу. Це тільки початок обговорення документу, тож я закликаю усіх присутніх представників управлінь і департаментів міської ради доєднатись, висловивши власні пропозиції чи зауваження до запропонованого проєкту. Адже наша мета – досягти синергії конструктивних думок й отримати прогресивний документ і, як наслідок, – дієву Стратегію цифрової трансформації, – наголосив заступник міського голови Павло Валенчук.