У Тальному почали ремонтувати центральну вулицю

11 вересня нарешті почали ремонтувати вулицю Соборну у центрі Тального. Того дня перекрили рух вулицею, зробили фрезерування та ямковий ремонт на відрізку дороги від приміщення міської ради до магазину «Ассоль». І, як бачимо, поки що на цьому все. Цікавимося у заступника міського голови з питань ЖКГ Олександра Маринченка, що і коли робитимуть далі. До того ж запитуємо, коли все ж таки відремонтують «уманський» місток, адже обіцяли розпочати ще з 28 серпня.

– По Соборній на цьому буде кінець. Але обов’язково ми маємо зробити проєкт по вулицях Соборній та Гагаріна (від автостанції і до школи №2). Зараз шукаємо, хто нам його виготовить, щоб було, як можна дешевше. Ми повинні заявити, що нам поламали цю дорогу, тож мають відремонтувати.

Цього тижня підрядник ШРБУ-48 за нашими домовленостями почнуть робити міст через річку Тальянку і продовжать на наступному тижні. Там роботи на тиждень, бо треба спочатку одну сторону зробити, а потім іншу. У цей період робитимуть і перехрестя Веселий Кут-КХП. У середу асфальтуємо вулицю Ватутіна і Вокзальну, а у четвер і п’ятницю робитимемо вулицю Перемоги, – поінформував Олександр Васильович.

Надіємося, що цього разу обіцянка посадовця втілиться у життя і ми на власні очі побачимо відновлене і таке довгоочікуване асфальтне покриття хоч на містку біля суду. У соціальних мережах, містяни дивуються ремонту, який “зробили” на центральній вулиці Тального. Адже усі мріяли про ідеально вистелений шар асфальту, а не про зрізані горби та засиплені ями.

Марина КАМІНСЬКА

Запис У Тальному почали ремонтувати центральну вулицю спершу з'явиться на Вісті Черкащини.