У Києві думають над тим, аби розмістити афганських біженців у черкаській колонії

Міністерство внутрішніх справ звернулося до Міністерства юстиції з пропозицію розміщення біженців з Афганістану на території двох виправних колоній пенітенціарної системи.

Разом з тим Мін’юст запропонував інші варіанти, серед яких зокрема і черкаська виправна колонія 62, що розташована на межі Черкас та селища Хутори.

Відповідна інформація міститься у відповіді на інформаційний запит APnews. Кінцеве рішення має ухвалити Уряд на одному із майбутніх засідань. У коментарі "18000" авторка листа, працівниця Міністерства юстицій підтвердила його автентичність та зазначила, що будь-які інші коментарі з цього питання можна буде давати виключно після ухвалення кінцевого рішення Кабміном.

Заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко зазначив, що про подібні ініціативи з боку Міністерства юстиції чує вперше. На жодній оперативній нараді чи засіданні виконавчого комітету це питання не розглядалось і не обговорювалось.

Зв’язатися за коментарем з самою колонією нам поки не вдалося.

Варто зазначити, що нині черкаська виправна колонія № 62 не розміщує у себе ув’язаних. Вона була розформована у минулому році за ініціативою Міністерства юстиції разом з низкою інших колоній у межах програми оптимізації мережі установ виконання покарань.