СБУ «накрила» мережу підпільних гральних закладів у Черкасах та Одесі

Служба безпеки Україна ліквідувала мережу підпільних гральних закладів з місячним тіньовим обігом у 1,5 млн. гривень. Серед організаторів – колишній правоохоронець. Про це розповіла речниця СБУ в Черкаській області Катерина Дрога.

Організували мережу ігротек мешканці Черкас і Одеси, один з яких – колишній правоохоронець. За даними слідства, ігрові зали в обох регіонах маскувались під не працюючі кафе чи зачинені робочі приміщення. Працювали виключно для «своїх»: потрапити туди можна було лише «постійним клієнтам» або за рекомендацією та попередньою домовленістю.

З персоналом проводилися регулярні інструктажі на предмет того, як поводитися у випадку неочікуваних обшуків. У кожному із приміщень здійснювався постійний відеонагляд. За попередніми оцінками, щомісячний тіньовий обіг зловмисників становив понад 1,5 млн. грн.

Правоохоронці вилучили 48 комп’ютерів для проведення азартних ігор, записи «чорної бухгалтерії» і 50 тис. грн. (добову виручку). Наразі перевіряється інформація щодо використання частини отриманих «прибутків» для фінансування країни-агресора.

Порушене кримінальне провадження за ч 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом).

Як повідомляв сайт vikka.ua, дитину закатували: черкасці вимагають від прокуратури якісного розслідування у справі Андрійка