У Черкасах відбудеться фестиваль повітряних куль

26 вересня у Черкасах відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Під час нього учасники побачать величезні аеростати висотою як п’ятиповерховий будинок, матимуть змогу зробити інстаграмні фото та здійснити прив’язний політ на повітряній кулі.

Фестиваль «Монгольф’єрія» відбувається в Україні вже 12 років, але в Черкасах проходитиме вперше у форматі прив’язних польотів. Аеростати будуть підніматися з учасниками на висоту до 30 метрів. Повітроплавне шоу буде супроводжуватися грою запального DJ.

Відвідування фестивалю можливе при наявності квитків, які можна придбати виключно на офіційному сайті.

Вхідний квиток для дитини 6-12 років коштує 50 грн, для дорослого – 120 грн. До 5 років вхід безкоштовний.

Вхідний квиток з прив’язним польотом для дитини – 490 грн, для дорослого – 690 грн.

Фестиваль відбудеться на стадіоні Черкаського державного технологічного університету. Початок входу о 16:00, завершення о 19:00 або пізніше у разі затримки через погодні умови.

Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль буде перенесений на найближчий день з льотної погодою. Також можливе корегування часу початку фестивалю. Організаторами фестивалю є повітроплавне товариство «Монгольф’єр» і громадська спілка «Українське повітроплавне товариство».