На державних дорогах Черкащини у вересні демонтують самовільно встановлену рекламу

Служба автомобільних доріг у Черкаській області на дорогах загального користування держзначення виявила 100 спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами, які самовільно встановили у межах смуги відведення доріг.

Самовільно встановлені рекламні конструкції виявлені на дорогах Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь (37 шт.), Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань (40 шт.), Черкаси – Чигирин – Кременчук (18 шт.) та Миронівка – Канів (5 шт.).

Відповідно до наказу Державного агентства автомобільних доріг України від 09.09.2021 року «Про демонтаж спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами» Службі автодоріг області доручили демонтувати спеціальні конструкції та зовнішню рекламу, розміщені в смузі відведення автомобільних доріг загального користування держпризначення у Черкаській області.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до власників таких конструкцій та закликає самостійно провести їх демонтаж до 25 вересня 2021 року. У іншому випадку, з 26 вересня 2021 року, демонтаж зовнішньої реклами виконуватимуть підрядні організації Служби автодоріг області, а власники біл-бордів мають відшкодувати понесені витрати на ці роботи.

Нижче наведено перелік спеціальних конструкцій і зовнішньої реклами, встановлених поза межами населених пунктів в смузі відведення автомобільних доріг загального користування державного значення в Черкаській області, які підлягають демонтуванню.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області