Google «оцифрувала» понад 40 туристичних об’єктів Черкащини

Інформація про понад 40 туристичних об’єктів Черкащини відтепер доступна онлайн. Проєкт реалізувала компанія «Google Україна» спільно з Черкаською ОДА, Міністерством цифрової трансформації України та міською владою, Digital Cherkasy.

«Google Україна» презентувала свої диджитал-напрацювання в межах конференції «Цифрове перетворення громад та бізнесів». Команда сертифікованих фотографів і місцевих експертів «Google» відзняла на Черкащині понад 1000 панорам і декілька десятків турів, а також зробила оцифровку 200 км у форматі StreetView.

Оцифровки відбулися у природних локаціях, серед історичних та етнографічних пам’яток. Оцифровані локації вже отримали більше 250000 переглядів.

Детальний список оцифрованих об’єктів доступний ТУТ (https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fr9WlHyIkdFLbYLKfgANP6f_TY67rZ6nH3321uyfB-I/edit?usp=sharing).

За результатами оцифровок презентували віртуальний тур містом та областю. Він доступний за посиланням: https://tourmkr.com/F1YyNetmsE (https://tourmkr.com/F1YyNetmsE).

– Разом із партнерами із цифровізації ми також упроваджуємо низку проєктів: телемедицину, створюємо зручну та безпечну електронну інфраструктуру, інклюзивні сервіси для жителів області та лобіюємо цифрові освітні проєкти, – сказав на презентації проєкту голова ОДА Олександр Скічко. – Зокрема, на останній сесії облради ухвалено концепцію розвитку цифрових навичок і знань. Вона має на меті подолання цифрової нерівності та цифрового розриву між сільським і міським населенням, сприятиме розвитку електронної демократії та цифрового громадянства.