У Черкасах відбувся благодійний CherITy Fest (ФОТО)

Цими вихідними в парку Сосновий бір в Черкасах відбувся щорічний спортивно-благодійний фестиваль CherITy Fest. Його засновником і основним організатором є компанія SPD-Ukraine.

У день фестивалю для всіх охочих проходили благодійні забіги CherITy Run на 2,5 км, 5 км та 10 км. До них приєдналися понад 40 учасників. Ще близько 60 маленьких учасників взяли участь у дитячих забігах. Переможці та учасники благодійних забігів отримали подарунки від партнерів та спонсорів фестивалю.

Також у парку Сосновий бір проходили останні командні змагання IT Team Building. Їхня ціль – визначити найспортивнішу ІТ компанію Черкас. Учасники змагались у "Веселих стартах", проходили трасу Робін Гуда та бігли естафету з прапором своєї компанії.

Зокрема, за звання найспортивнішої ІТ компанії міста змагались Active Bridge, Andersen, Default Value, eKreative, Everlabs, Master of Code, PACK.IН-АГРО, SPD-Ukraine, Titanium Technologies, TRIARE, UAPP та Wise. Переможцями стали: SPD-Ukraine (1 місце);

Andersen (2 місце);

Active Bridge (3 місце). Додамо, кожного року фестиваль CherITy об’єднує жителів та гостей міста для спільної цілі – підтримки благодійного проєкту. Цього року завдяки учасникам та партнерам заходу вдалося зібрати близько 130 000 грн.

Усі зібрані кошти підуть на встановлення Япомога боксу. Із його допомогою можна буде перетворювати пластикові пляшки на благодійні внески для підтримки різних проєктів. Це буде перший Япомога бокс у Черкасах.

*Іміджева інформація