Чому не у всіх освітніх закладах на Тальнівщині тепло

Вісті Черкащини

8 жовтня на Тальнівщині мали б розпочати опалювальний сезон в освітніх закладах, лікарні і терцентрі, таке рішення було прийняте на виконкомі Тальнівської міської ради цього ж дня. Однак станом на 11 жовтня не всі освітні заклади у теплі. Дізнаємося, чому і коли будуть отоплювати?

Раїса Карман, керівниця відділу освіти молоді та спорту Тальнівської міської ради, повідомила, що у тих закладах, де отоплюють дровами та електрикою уже тепло. А от на газових точках тільки сьогодні починають почергове розпломбування.

– Після виконкому ми направили листи на розпломбування газових лічильників до нашого газового господарства. Натомість вони чекають погодження, бо тепер підпорядковуються Звенигородському району. Тому станом на сьогодні ми топимо тільки не у всіх і не зразу. Будуть розпломбовувати газові котельні почергово, бо є міські садки і школи району, тож газове буде по мірі своїх можливостей проводити розпломбування.

Проблем у нас немає, маємо всі договори. Дрова є, світло є і газовий договір є, хоча з дуже високою ціною на природний газ, але ми топимо, бо іншого виходу немає, – сказала Карман.

Міський голова Василь Сідько коментує ситуацію так:

– Газове не розпломбувало лічильники нам 8 жовтня. Сьогодні обіцяють розпломбувати, рішення прийнято ми чекаємо. Сьогодні ввечері й затопимо. Хоча ми планували ще 10 ввечері затопити, щоб з 11 жовтня вже було тепло, але так не вийшло.

Гаразд, почекати один день ніби й не довго, але діти мають бути завжди в теплі, бо, щоб захворіти, то й години вистачить посидіти, до прикладу, у холодному приміщенні садочка, де температура сьогодні в групах становить 14℃. Тож надіємося, що із завтрашнього дня буде тепло в усіх освітніх закладах Тальнівщини.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Запис Чому не у всіх освітніх закладах на Тальнівщині тепло спершу з'явиться на Вісті Черкащини.