Виконком вирішив, коли у черкаських школах і садочках увімкнуть опалення

UA: Cуспільне мовлення

Черкаських школярів в цілях економії на опаленні відправлять на канікули на тиждень раніше. Водночас школам тепло даватимуть в міру надходження від них заяв. Таке рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету.

В.о. директора департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов розповів, що осінні канікули для черкаських школярів пропонують розпочати на тиждень раніше: із 18 по 24 жовтня.

Опалення у школах вмикатимуть після надходження від них заявок.

У дитсадках опалювальний сезон департамент запропонував почати із 16-го жовтня, аби 18-го діти прийшли вже у теплі приміщення. Члени виконкому підтримали таке рішення.

Що відомо Рішення про початок опалювального сезону приймається місцевою радою за умови, що середньодобова температура повітря протягом трьох діб поспіль не перевищує 8 градусів тепла. Про те, що середньодобова температура повітря на Черкащині становить 6-7° тепла, що дозволяє розпочати опалювальний сезон, ще 8-го жовтня зазначав очільник обласного гідрометцентру Віталій Постригань. У Черкаському міському пологовому будинку "Центр матері та дитини" опалювальний сезон розпочали з 5-го жовтня. Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також У черкаському пологовому розпочали опалювальний сезон Громада на Черкащині може лишитися без опалення