Краса довкола нас: звенигородські лісівники здійснюють озеленення навчальних закладів

Ліси Черкащини

У рамках акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента «Зелена країна» звенигородські лісівники здійснюють озеленення навчальних закладів, що знаходяться в зоні їх діяльності. Так, днями прилеглі території ще двох шкіл прикрасили декоративними вічнозеленими деревами та кущами.

Помічник лісничого Шполянського лісництва Звенигородського лісгоспу Богдан Геращенко разом з майстрами лісу Миколою Куликом та Олександром Перевозчиковим висадили 100 кущів самшиту на території Шполянської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІ ступенів. Долучилися до гарної справи й учні та викладачі навчального закладу.

Крім того, лісничий Вільховецького лісництва Звенигородського лісгоспу Сергій Щирбул, помічник лісничого Павло Петренко, учні та працівники Вільховецького навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів імені Героя України В'ячеслава Чорновола" висадили на території навчального закладу 15 кущів самшиту, 10 кущів ялівцю козацького та 6 кущів ялівцю колоновидного.

Попереду в звенигородських лісівників заплановано чимало заходів до акції «Створюємо лісі разом», яка триватиме до 30 листопада цього року.

Черкаське обласне управління

лісового та мисливського господарства