У Черкасах затвердили нову програму підтримки військових та їх сімей: що змінилось

Zmi.ck.ua

Члени виконавчого комітету затвердили нову програму підтримки захисників державного суверенітету та незалежності України і членів їх сімей – жителів м. Черкаси на 2022-2024 роки, із змінами та доповненнями.

Про це повідомив перший заступник міського голови Черкас Сергій Тищенко.

"Всі попередні пільги і виплати будуть збережені: як і раніше, буде виплачуватись матеріальна допомога пораненим та членам родинам загиблих, залишаться виплати на вирішення соціально-побутових питань, забезпечуватимуться безкоштовне оздоровлення у санаторіях області, пільги на оплату житлово-комунальних послуг, безоплатне харчування дітей", - відзначив Сергій Тищенко.

За його словами, із 2022 року буде впроваджено виплату одноразової матеріальної допомоги сім’ям загиблих для підготовки дітей до нового навчального року у розмірі 6500 грн та підвищення розміру стипендії для членів їх родин до 4000 грн, звільнення від оплати у мистецьких школах для дітей учасників АТО.

Крім того, до Дня пам’яті захисників 29 серпня на сіті-лайтах міста будуть розміщуватись портрети загиблих черкаських Героїв.