Обмеження руху та перевірка документів: на залізничному вокзалі Черкас відбудуться антитерористичні навчання

Zmi.ck.ua

Планові антитерористичні навчання відбудуться в Черкасах завтра, 13 жовтня.

Про це повідомляє пресслужба СБУ в Черкаській області.

Тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, на території залізничного вокзалу. У ході навчань планують перевірити ступінь захисту стратегічно важливого об’єкту і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз, а також відпрацювання практичних навичок з виявлення та знешкодження терористів.

Під час тренувань на залізничній станції пасажирського вокзалу можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, зміни розкладу залізничного транспорту, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства, з неухильним дотриманням прав і свобод громадян. Крім того, правоохоронців просять інформувати у випадку:

- прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

- виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

- отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

У випадку отримання такої інформації треба повідомити до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44, або на електронну поштову скриньку: usbu_chk@ssu.gov.ua.