"Насправді ми веселі хлопці": у Черкасах "Бумбокс" зіграли хіти та поділилися спогадами юності

Про все (Черкаси)

Концерт гурту “Бумбокс” відбувся 9 жовтня у Палаці культури “Дружба народів”. Музиканти зіграли як і свої давні хіти, так і новинки. А соліст Андрій Хливнюк, який народився і виріс в Черкасах, ще й згадав історії, пов’язані з рідним містом.

Зокрема, перед виконанням “Та4то”, Андрій Хливнюк поділився, що перший куплет цієї пісні написав, прогулюючись вулицею на Митниці.

- Кожного разу, коли приїжджаю в Черкаси, згадую цю історію. Я був закоханий і коли ввечері йшов по Митниці, придумав ідею для пісні, — пригадав музикант.

У залі також був присутній друг дитинства Андрія Хливнюка, з яким артист разом ріс.

- Якщо слухати альбом і цей гурт (ред. - “Бумбокс”), то здається, що ми страждаємо дуже сильно, але це не так. Я не знаю чому так виходить насправді ми веселі хлопці, — розповів Андрій Хливнюк.

Згодом під час концерту він виконував пісні уже не за списком, а як сам відчував, чи як того просили глядачі. “Бумбокс” виконали такі композиції, як “Поліна”, “Ангела”, “Твій номер”, “Люди”, “Наодинці”, “Пепел”, “Болельщик”, "Твій на 100%”, “Вахтерам” та інші пісні з альбомів різних років.

- Не починайте впізнавати себе ні в текстах, ні в музиці цих постмодерністів, особливо місцевих, — дав пораду слухачам Хливнюк.

Уляна спеціально приїхала до Черкас на концерт “Бумбоксу” з Києва. А сама дівчина родом з Івано-Франківська.

- Це лише другий концерт цього гурту, на якому я була. Музика “Бумбоксу” насправді супроводжує наше покоління з дитинства, дуже багато пов’язано з цими піснями. Скоріше за все, саме тому ця музика викликає такі емоції та змушує щось всередині “вібрувати”, - поділилася емоціями Уляна.

Також дівчина зізналася, що однієї концертної програми їй виявилося замало, тому вона навіть поїде до Кропивницького на наступний виступ гурту.

Фото Аліни Євич, текст Інги Голик