Черкаси вшанують захисників та захисниць (Перелік заходів)

Dzvin.media

До Дня захисників і захисниць України, який відзначають 14 жовтня, в Черкасах підготували патріотичні заходи. Їх проведенням ставлять за мету привернути увагу до подій на східних кордонах та вшанувати всіх, хто відстоював і продовжує відстоювати цілісність нашої держави. Нагадаємо, це свято започатковано Указом Президента 14 жовтня 2014 року з назвою «День захисника України». У липні цього року Верховна Рада України перейменувала його на «День захисників і захисниць України».

Запрошуємо жителів та гостей міста відвідати події, які проходитимуть у нашому місті з нагоди свята!

Перелік заходів:

13 жовтня, 17:00 – урочистий святковий захід «Офіцерський бал» (обласний український музично-драматичний театр ім.Т.Г. Шевченка). ВХІД ЗА ЗАПРОШЕННЯМИ!

14 жовтня, 9:00 – національно-патріотичний захід за участю учнів шкіл та громадської організації «Козацтво Нової України» (площа імені Богдана Хмельницького).

14 жовтня, 10:30 – покладання квітів до пам’ятника Богдана Хмельницького (площа імені Богдана Хмельницького).

14 жовтня, 11:00 – покладання квітів до Меморіального комплексу пам’яті учасникам антитерористичної операції (площа Слави).

14 жовтня, 12:00 – ІІІ-й міський мистецький фестиваль-конкурс «Цвіт нації» (Будинок культури ім. І.Кулика, вул. Благовісна, 170).

14 жовтня, 12:00 – вулична святкова програма з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва (Палац молоді, вул. Сумгаїтська, 12,).