Влада Звенигородки допоможе містянам платити за тепло

Вісті Черкащини

Мешканці міста Звенигородка в новому опалювальному сезоні платитимуть за тепло за минулорічним тарифом. Таке рішення було прийняте, аби люди могли осилити розрахуватися за послуги. Різницю фінансуватиме місцевий бюджет.

«Сьогодні міським головою Олександром Саєнко прийнято вольове рішення про залишення в силі минулорічних тарифів на послуги з теплопостачання, які затверджено на засіданні виконкому, не дивлячись на критичну проблему з недофінансування місцевого бюджету та драконівські ціни на газ. Тобто тарифи на тепло не будуть підійматися в даному опалювальному сезоні 2021/2022, а будуть застосовуватися тарифи затверджені від 16.11.2018 року!», – йдеться в повідомленні міськради.

Таке перекриття обійдеться бюджету приблизно в 6 мільйонів.

–Це рішення стосується населення, – коментує Олександр Саєнко. – Приблизно 6 мільйонів щомісяця на період опалювального сезону виділимо з бюджету. Якщо люди платитимуть по нових тарифах, то це тяжким тягарем ляже на плечі. На 700 гривень більше за кожну гігакалорію довелося б віддатати.

З бюджетними установами все складніше. У міськраді кажуть, що закупленого газу може не вистачити на увесь опалювальний період. Газові компанії на поступки не йдуть. Якщо вичерпати ліміт, недостачу потрібно буде купувати за високими цінами.

Анатолій БУЗИНА

Запис Влада Звенигородки допоможе містянам платити за тепло спершу з'явиться на Вісті Черкащини.