У черкаській гімназії користуються тільки електронними журналами

18000.com.ua

У дев’ятій гімназії Черкас півтора місяця вчителі користуються електронними журналами. В учительській місце для журналів пустує.

Про це розповідає Суспільне.

Тестувати "цифрові" журнали почали ще торік. Нині немає і щоденників в учнів: весь реєстр оцінок електронний.

– Учитель заходить у систему і бачить свої журнали. Коли він заносить туди оцінку, вона водночас з’являється і в учнівському щоденнику, – зазначив заступник директора школи Олександр Валовенко.

У десятикласника Андрія Вільгенюка, як і в його однокласників, оцінки тепер у смартфоні.

– Я відразу бачу домашнє завдання, оцінку за самостійну чи контрольну роботу, яку я написав, – розповів хлопець. Платформа для електронних журналів безоплатна. Її надало Міністерство освіти і науки, зауважив Олександр Валовенко. За його словами, тестують систему в школі ще з минулого року, і за цей час встигли побачити її переваги.

– Мені особисто подобається. Я з собою ноутбук взяв, не ношу "сто десять журналів". Відразу і батьки бачать результати навчання, і діти свої оцінки, – пояснив заступник директора.

Учитель інформатики Борис Ховряк додав, що з електронними щоденниками педагог має набагато менше роботи.

– Наприклад, не потрібно рахувати тематичні оцінки, за семестр, за річну – це все автоматично. Адміністрація, своєю чергою, може побачити динаміку росту оцінок, – розповів учитель інформатики Борис Ховряк. Батьки також мають змогу стежити за успіхами своїх дітей. Для цього треба завантажити застосунок на комп’ютер чи телефон, додав учитель.

Мама третьокласника Мая Палагіна зауважила, що для збереження інформації застосунок, можливо, і зручний. Але їй зручніше, додала, відкрити щоденник, подивитися домашнє завдання, записи про уроки тощо.

Мама школярів Вікторія Гамова навпаки, вважає таку систему зручнішою.

– Класно, що є таке, чи через гул-форму, чи електронний щоденник, що можна зайти і все подивитися. Не треба кожного вечора або посеред дня запитувати, що задали з того чи іншого предмету. Можна подивиться оцінки, і домашні завдання, – поділились мама школяра.

Начальник управління освіти міської ради Євген Степко розповів, який журнал мати – паперовий чи електронний, школи вирішуватимуть самі. Платформу для електронних журналів заклади можуть безоплатно взяти у Міністерства освіти чи придбати інші версії.

Нагадаємо, молодші школярі навчаються за підручниками черкаської вчительки.

Також новини "18000" є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.