На Звенигородщині вандали потрощили нові «активні парки»

ТРК ВІККА

У Звенигородці, що на Черкащині, вандали пошкодили локацію «активного парку». Розбили скло на QR-кодах та розтрощили лавку. Місце для активного дозвілля відкрили минулих вихідних. Про це повідомляють на сайті «Вісті Черкащини».

– Коли наводиш смартфоном на цей QR-код, відкривається відеоролик за участі спортсмені та артистів, – розповідає заступник міського голови Сергій Щербина. – Такі таблички є біля кожного спортивного снаряду. І ось я приходжу і бачу, що скло цих табличок пошкрябане й побите. Лавка понівечена. А поряд валяються кришечки від пива.

viche.ck.ua

На порушників вже написали заяву до поліції.

Якщо їх знайдуть, то ми порахуємо збитки й будемо домагатись від них компенсації, – каже Щербина. – Думаю, це зробила молодь, яка полюбляє хильнути. Це не обов’язково могли бути школярі. Просто інші десь навчаються, чи працюють, а ці не знайшли себе. Їм батьки дають гроші на пивко і вони розважаються. Таке вже не вперше стається. Не проходить і тижня з відкриття чогось нового, як його трощать. Не розуміють, що самі ж собі ламають.

viche.ck.ua

Точної суми збитків поки не називають. Поламані речі поки відновлять за кошти з міського бюджету.

Аналогічний інцидент стався і в сусідньому Ватутіному. Зловмисники також поламали інформаційні таблички та мотузкову споруду.

Як повідомляла раніше vikka.ua, У садочку на Черкащині з’явилася нова зелена зона

The post На Звенигородщині вандали потрощили нові «активні парки» appeared first on ВІККА.