Чорнобаївські «вікінги» знову серед найсильніших

Прочерк

Чорнобаївські спортсмени СК «ВІКІНГ» знову зуміли досягти достойних результатів на Чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу та окремих вправ світової федерації GPA/IPO, що відбувся 20 листопада в Києві та вкотре дове­ли, що є лідерами у силовому триборстві.

Сім спортсменів-вікінгівців Владислав Костюков, Ярослав Слуцький, Олександр Ільченко, Вадим Гришко, Віта Зоря, Лілія Шамрай та капітан команди Валентин Гонтар гідно представили свій клуб здобувши вісім золотих нагород та дві в Абсолютній світовій першості.

Аби стати кращими й виграти чемпіонські трофеї у своїх вікових та вагових категоріях, розгорілась небувала конкуренція. Випробувати свої сили на турнір світової організації з’їхалося чимало справжніх професіоналів з України, Грузії та Ірану. Були встановлені нові рекорди Європи і Світу, що засвідчило про незламну жагу спортсменів показати свою найкращу форму «вириваючи» кожен кілограм.

Високі результати наших спортсменів були досягнуті завдяки наполегливим тренуванням, а також великій підтримці президента СК «ВІКІНГ» Григорія Петровича Душейка, який докладає величезних зусиль для примноження командних здобутків, як у підготовці до чемпіонатів різних рівнів так і під час виступів. Дякуємо йому безмежно. Висловлюємо слова вдячності й селищному голові Сергію Васильовичу Любивому, за допомогу та активну позицію в розвитку спорту. Адже здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою загального процвітання і благополуччя Чорнобаївської громади.

Чергові змагання завершилися. Але ми не зупиняємося на досягнутому, продовжуємо удосконалюватися, розвивати свої здібності, постійно працювати над собою та своїм тілом, рухатися до нових висот, щоб якнайкраще представити свій клуб тепер вже на «Кубку Спарти ІІІ», який відбудеться 19 лютого 2022р. в смт. Чорнобай. {jcomments off}

Валентин Гонтар, капітан СК «ВІКІНГ»