Примірки вдома і онлайн-замовлення: черкаський бізнес у "червоній" зоні

UA: Cуспільне мовлення

Черкащина знаходиться в "червоній" зоні, тож заклади міста та області працюють із певними обмеженнями. Найбільше складно під час пандемії коронавірусу сферам туризму і краси, розповіла Суспільному економістка Оксана Руденко.

Підприємиця Наталія Олексенко має крамниці одягу в торговельних центрах Черкас, але покупців там зараз мало. Жінка розповіла: нині половину продажів у них – через інтернет. Так люди купують наявний у магазині одяг. Відправляють його поштою.

Після початку карантину у 2020-му році, зазначила пані Наталія, вона повністю змінила формат роботи:

"Довелося пристосовуватися, ставати гнучкіше, перелаштовуватися, підключати соцмережі. Завдяки цьому я можу сказати, що ми вижили".

Жінка додала: через червону зону іде клієнтам назустріч, щоб вони були задоволені сервісом: виносить товар за межі магазину, забезпечує доставку та примірку вдома тощо.

"Мені більше подобається через інтернет спілкуватися із клієнтами: менше відмов, більше купують", – зауважила вона.

Співвласниця італійського кафе Олена Бондарюк розповіла: у їхньому закладі всі співробітники вакциновані, тож до роботи у період червоної зони вони готові.

Нині, зауважила жінка, кількість відвідувачів значно зменшилася.

"Гості, які до нас приходять, спокійно реагують на те, що ми просимо пред’явити або документ про сертифікацію, або ПЛР-тест". Якщо навіть до каси підходить одна людина робити замовлення, але вона прийшла із кимось, ми обов’язково перевіряємо наявність такого документу в кожного у закладі".

За словами пані Олени, бізнес вона розпочала за п’ять місяців до початку пандемії. В умовах карантину та роботи в період червоної зони, працювати навчилися по-новому: Зокрема, зауважила вона, рятує доставка.

"Я не скажу, що ми виживаємо з доставки, але це дуже вагомий прибуток".

Поки гостей мало, персонал планує подальшу роботу та чекає виходу із "червоної" зони, додала вона.

Найбільш складно під час пандемії доводиться малому та середньому бізнесу, розповіла доцентка кафедри менеджменту Черкаського державного технологічного університету Оксана Руденко. За її словами, через перевірки та контроль наявності ковід-сертифікатів у клієнтів закладів харчування і торговельних мереж, підприємці зазнають значних збитків:

"Все це впливає на зменшення кількості покупців та товарообігу. Оскільки малий і середній бізнес – це в основному роздрібна торгівля або ІТ-сфера, то всі ті, хто встигли під час минулого карантину перелаштуватися в інтернет-простір, продовжують розвиватися і надалі. Але не у всіх підприємців є можливість працювати в інтернеті".

Що відомо Черкащина із 12 листопада область перейшла у “червону” зону. Забороняється робота закладів громадського харчування, торгових центрів, ринків, магазинів, кінотеатрів, а також проведення масових заходів. Водночас обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників вакциновані, а відвідувачі мають ковідний сертифікат, або ж актуальний ПЛР-тест. У Черкаській області вісім закладів (шість – "першої хвилі", дві – "другої хвилі"), де надають допомогу хворим на COVID-19. Розгорнуто 1 356 ліжок. Із них забезпечені кисневою підтримкою 1 287 ліжок, це 95%, розповіла Суспільному заступниця голови Черкаської облдержадміністрації, яка курує медицину, Лариса Кошова. До цього списку планують додати ще дві лікарні. Працюють 100 пунктів щеплення, 25 мобільних бригад.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Черкащина не виходить із "червоної" зони — Скічко Користуються попутками і показують сертифікати у ТРЦ: Черкащина у "червоній" зоні "Червона" зона: як черкащани отримуватимуть пенсію