На Черкащині затримали браконьєра з кабаном

Про все (Черкаси)

Під час рейду 21 листопада працівники лісової охорони Лисянського держлісгоспу спільно з єгерями та поліцейськими у селі Почапинці на Звенигородщині затримали автомобіль "Нива", в якому знайшли вбитого дикого кабана.

На місце викликали слідчо-оперативну групу. Кабана підстрелили у мисливських угіддях Лисянської районної громадської організації УТМР. На правопорушника склали адміністративний протокол згідно зі статтею 85 частини 2 КУпАП.

Матеріали справи готують для передачі до суду для подальшого розгляду та призначення розмірів відшкодування і міри покарання за злочин.

Порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 60 до 120 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника та незаконно добутих об’єктів тваринного світу або позбавлення права полювання строком до трьох років. Крім того, браконьєр повинен буде сплатити збитки за незаконне добування кабана у розмірі 40 тис. грн.

За інформацією пресслужби Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства