Черкаська міська рада продовжить судитися з “Новою якістю”

Про все (Черкаси)

Зараз у Черкаській міськраді проводиться підготовка проєкту рішення для виконавчий комітет, щодо розірвання договору з управлінською компанією “Нова якість” в односторонньому порядку.

Про це повідомив у коментарі "Про все" директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Юрій Гончар.

- “Нова якість” частково виграла Верховний суд 16 листопада, чим було скасовано рішення апеляційного суду та суду першої інстанції. На сьогодні розпочинається розгляд цієї справи в першій інстанції, тобто спочатку. Були зафіксовані порушення істотних умов договору з боку “Нової якості”. Тому ми й надалі займаємося цим питанням, - додав Юрій Гончар.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що міська влада готова боротися із “Новою якістю” в юридичній площині.

- Місто без “Нової якості” стало чистішим, адже інші комунальні підприємства більш якісно надавали цю послугу. Буде прийнятий проєкт рішення щодо розірвання договору, якщо буде потрібно, то ми будемо боротися в юридичній площині із компанією-монополістом, - зазначив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, що 8 липня цього року ТОВ "Управлінська компанія "Нова якість “Благоустрій" призупинила вивіз негабариту із Черкас. А з 22 листопада компанія знову повернулася на майданчики міста.