Черкаська "антивакцинаторка" відхрестилася від поглядів і закликала слухати лікарів

18000.com.ua

Черкащанка Ірина Ткаченко, яка ще недавно організовувала "антивакцинаторський" мітинг, заявляє, що не є противницею вакцин.

Відповідне відео вона опублікувала у своєму фейсбуці.

– На мене повісили ярлик "антивакцинатор", що є повною нісенітницею. Я при здоровому глузді, не ведусь на всякі "брєдні" щодо того, що вірус розпиляють чи чіпи вколюють, – каже Ткаченко. – Вакцинація потрібна. Є дуже багато людей, організм яких не може самостійно подолати вірус.

Вона також зазначила, що публікує в себе на сторінці дописи лише від лікарів "офіційної медицини".

– Вакцинація врятувала сотні, тисячі, сотні тисяч життів від інших хвороб. Тому медицина, напевно, і в питанні з вірусом, який зараз новий, діє по тій же схемі. Тому кожен з вас повинен думати насамперед своєю головою і слухати свого лікаря, – резюмувала жінка.

Варто зазначити, що ще нещодавно риторика Ірини Ткаченко була зовсім іншою. Зокрема, вакцинацію вона називала "примусовою", а сам процес – "уколізмом". Нагадаємо, 10 листопада на Соборній площі Черкас зібрався мітинг людей, що виступають проти вакцинації. Його організувала Ірина Ткаченко.

Уже 16 листопада представники черкаської поліції та Держпродспоживслужби прийшли із перевіркою в дитячий центр підготовки і розвитку "Крокодил Гена", власником якого є Ткаченко.

Окрім того, тоді ж на Ірину Ткаченко склали протокол за проведення мітингу без дотримання карантинних правил (за частиною 1 статті 44 КУпАП).