350 км кабелю оптичної мережі прокладено на Черкащині

Новини Черкас

У цьому році вже збудовано майже 350 кілометрів оптичної мережі у Черкаській області. Зокрема, у містах Шпола, Кам’янка, Христинівка та Монастирище, смт. Лисянка і селах Телепине (колишнього Кам’янського р-ну) та Смільчинці (колишнього Лисянського р-ну).

А відтак тут уже є сучасна телекоммережа і абонентів підключають чи переключають на оптичний інтернет. Практично всі користувачі обирають швидкість 100 Мбіт/с. Цієї швидкості цілком достатньо для користування інтернетом усією родиною одночасно.
Укртелеком продовжує розбудовувати телекомунікаційну інфраструктуру для забезпечення українців швидким інтернетом.
Стабільний інтернет забезпечує доступ до усіх новітніх освітніх програм, онлайн навчання, організацію дистанційної роботи, користування інтернет-телефонією, Інтерактивним ТV та іншими необхідними цифровими сервісами.
Укртелеком реалізує проекти і з розширення оптичної інфраструктури, у тому числі і заміни мідної мережі на оптичну. Розпочато проект модернізації мережі в Черкасах. Уже в грудні плануються перші переключення абонентів обласного центру на нову мережу, яка дозволить користуватися інтернетом на швидкості до 1 Гбіт/с.
Зараз оптичний інтернет від Укртелекому є у понад 50 населених пунктах Черкаської області, а всього інтернетом оператора за різними технологіями користуються у 120 містах і селах Черкащини.