На Золотоніщині з початку року зареєстровано понад 1900 безробітних

Прочерк

Золотоніська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості залишається активним посередником на ринку праці між місцевими роботодавцями і шукачами роботи.

Протягом січня–жовтня 2021 року послугами міськрайонної служби зайнятості скористалися 1979 безробітних.

У професійно-кваліфікаційному складі безробітних переважали особи, що мали робітничі професії (продавці-консультанти, касири, оператори виробничої дільниці, водії автотранспортних засобів).

Наразі на обліку в міськрайонній філії перебуває 523 особи, які мають статус безробітного.

З початку року:

- працевлаштовані 838 безробітних, що на 24% більше ніж в січні–жовтні 2020 року;

- 5 місцевих роботодавців отримали компенсацію єдиного соціального внеску;

- 53 безробітних проходили професійне навчання;

- 31 особа взяла участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

З початку року від роботодавців надійшло 1205 вакансії, з яких 968 було укомплектовано за сприяння міськрайонної служби зайнятості.

На цей час є потреба в працівниках за такими професіями, як: кухар, оброблювач птиці, бухгалтер, слюсар-ремонтник, водій автортранспортних засобів, вантажник.

Також нагадуємо, що для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, служба зайнятості пропонує низку освітніх можливостей для дорослого населення – безкоштовно і встислі терміни можна здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію. У системі державної служби зайнятості діють 11 центрів прпофесіно-технічної освіти, які здійснюють професійну підготовку за 95 ліцензованими робітничими професіями.

Золотоніська міськрайонна філія ОЦЗ