Ями глибиною до пів метра, машина сідала: у Тальному нарешті ремонтують одну з вулиць

Вісті Черкащини

За рахунок коштів бюджету Програми Президента «Велике будівництво» у Тальному взялися робити капітальний ремонт багатостраждальної вулиці Чумацької. Якраз по ній останній час рухаються вантажівки та фури – великовантажний транспорт, який порозбивав тут дорогу вщент. Місцеві жителі кажуть, що до такого сусідства, бо будинки стоять від дороги подекуди на відстані не більше 2-х метрів, їм не звикати.

Фото зі сторінки Тальнівської міської ради

Дорога була повністю побитою, – каже Зінаїда Водяніцька, місцева жителька. – Були ями по 20-30 см. Вже проїхати не можна було, машина сідала. Тут їздив транспорт, як по об’їзній. Зараз ремонтують. Два шари вже постелили, поміняли бордюри – поставили їх високі й гарні. Будуть робити третій шар. Тротуари ще не зробили – планують. Роблять ремонт від асфальтного до щебзаводу, а далі, бачу, латочки латають. Начебто до толку роблять. Цей ремонт потрібний був. Як у нас була побита дорога, в нас так хати трусилися, усе тарахкотіло. Зараз немає цього тремтіння. Але зараз ще дорогу не доробили, а вже так літають по ній. Та й розвантаження дороги – ця проблема не вирішена до кінця. А щебзавод, асфальтний – це постійний потік машин, вони ж розіб’ють цю вулицю дуже швидко, як би її добре не зробили. Це по-перше. А по-друге, немає рішення: у нас пилюка як стояла, так і стоїть. Дорогу перейти не можна – потік транспорту великий. А щодо ремонту, хлопці стараються. Я ще не бачила, щоб у нас так робили дорогу, – каже жінка.
Нагадаємо: попередньо відремонтували 300 метрів дороги місцевого значення Н-16 – Тальне.

Фото зі сторінки Тальнівської міської ради

Марина КАМІНСЬКА

Запис Ями глибиною до пів метра, машина сідала: у Тальному нарешті ремонтують одну з вулиць спершу з'явиться на Вісті Черкащини.