У сесійній залі суперечка через групування питань

18000.com.ua

Черкаська міська рада планувала згрупувала близько 10 питань галузевого порядку денного задля економії часу.

Проте перед цим у сесійній залі відбулися тривалі дискусії.

Зокрема, депутат міськради Юрій Котолуп виступив проти цього, чим викликав критику колег. Згідно з регламентом, групування питань є неможливим, якщо навіть один депутат проти цього.

Зокрема, обурився депутат міськради від партії "Європейська солідарність" Сергій Кудактін.

– Минулого разу так само було. Ми витратили в чотири рази більше часу. Щодо жодного питання по жодному порядку денного не було ні в кого питань, навіть у самого Юрія Колотупа. Виходить "а баба Яга проти". Ми групуємо ті питання, які пойшли всі комісії, в жодного депутата нема жодного питання. просто знімаємо, щоб знімати, – сказав Кудактін.

Сам депутат від "Слуги народу" пояснив свою позицію тим, що знімати питання в нього просять виборці.

– Є запит у суспільства на справедливіть і порядність. Люди вважають, що якщо групуються питання, значить там є якісь питання, про які "домовились", які договорняки. Крім того, по багатьох питаннях я хочу бачити доповідача, – сказав Юрій Котолуп.

Голова фракції "Слуги народу" Араїк Мкртчян зазначив, що серед виборців треба проводити просвітницьку роботу, оскільки вони можуть не розуміти, чому це відбувається у сесійній залі.

Зрештою Юрій Котолуп відмовився від своєї пропозиції щодо зняття всіх питань із групування, зазначивши, що умовою цього є відмова від групування земельних питань.