26 листопада відбудеться дев'ята сесія обласної ради, – Підгорний

Прочерк

Учора під час засідання президії обласної ради було сформовано порядок денний сесії, яка запланована на завтра, 26 листопада.

Про це повідомив голова облради Анатолій Підгорний.

Одними з ключових питань будуть проєкти рішень, які стосуються приватизації комунального майна. На розгляд депутатів буде винесено Порядок приватизації та Положення про аукціонну комісію.

«У спільній власності громад області 125 об'єктів, і далеко не всі з них прибуткові. Деякі, навпаки, є тягарем для обласного бюджету. Переконаний, що із залученням інвестицій від бізнесу й із застосуванням професійного підходу вони принесуть користь громаді, – зазначив Анатолій Підгорний. – Під час розгляду цих проєктів у комісіях виникало багато питань з приводу формування переліку майна на приватизацію, хто буде у складі аукціонної комісії тощо. Відразу відповім, що без рішення депутатів не буде ніяких рухів. На сесії прийматимуться рішення щодо включення об'єктів до переліку на приватизацію. А в аукціонній комісії братимуть участь представники всіх фракцій. Наша мета сьогодні – налагодити цей процес, зробити його відкритим і прозорим. Тож сподіваюся на підтримку зазначених проєктів рішень у сесійній залі».

Серед інших питань порядку денного будуть проєкти рішень з призначення керівників комунальних закладів, затвердження нових та внесення змін до чинних обласних програм, а також низка питань у сфері управління майном тощо.

«І на завершення додам, що це засідання у нас відбудеться з урахуванням всіх обмежень червоної карантинної зони. Тому будемо намагатися оперативно і злагоджено попрацювати, аби не затягувати засідання і не наражати на небезпеку один одного, – наголосив голова облради. – Щиро вдячний колегам за активну роботу в комісіях, була конструктивна дискусія і це добре, а також виконавчому апарату, за підготовку».