На Черкащині поліцейський врятував від смерті 96-річну бабусю

depo.ua

Виявилося, що майже сторічна жінка впала з ліжка, а підвестися самостійно вже не могла через слабкість. Якби не допомога поліцейського, бабуся могла загинути від переохолодження та голоду.

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на сектор комунікації поліції Черкаської області.

До поліцейського офіцера громади Зорівської територіальної громади Анатолія Стадника зателефонували місцеві жителі. Вони повідомили, що вже кілька днів не бачили найстаршої жительки села Вершина Згарська. У будинку 96-річної пенсіонерки не горіло світло й надвір вона не виходила.

Майор поліції приїхав до будинку, де мешкала бабуся.Двері були зачинені, але крізь вікно чоловік побачив господиню, яка лежала на підлозі.

"Я побачив літню жінку, яка лежала на підлозі у притомному стані та не могла самостійно підвестися. Вона впала між ліжком та грубою. Бабуся була знесиленою, та ще й тривалий час пролежала у холодній хаті", – сказав поліцейський.

Правоохоронець силою відчинив замкнені зсередини двері й викликав літній жінці медиків та соціальних працівників. Ті підтвердили, що без сторонньої допомоги пенсіонерка могла загинути.

Нагадаємо, раніше схожий інцидент стався на Хмельниччині. Там поліцейські теж рятували бабусю від переохолодження і смерті.