Чоловікові, який у Черкасах на Хрещатику «тримав у руці пістолет», присудили умовний термін

Прочерк

Соснівський районний суд міста Черкаси затвердив угоду про визнання винуватості від 30 грудня 2021 року, укладену між прокурором Черкаської окружної прокуратури та чоловіком, який вчиняв хуліганські дії.

Про це йдеться у відповідному вироку (https://reyestr.court.gov.ua/Review/102423909).

Чоловіка визнали винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.296, ч.1 ст.263 КК України, та призначили йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік. Запобіжний захід був скасований, а особу звільнили з-під варти в залі суду.

Нагадаємо, що випадок стався 8 вересня 2021 року (https://procherk.info/news/7-cherkassy/95465-politsija-cherkas-zatrimala-osib-ta-viluchila-zbroju-troh-cholovikiv-pravoohorontsi-zatrimali-vidpovidno-statti-208-kriminalnogo-protsesualnogo-kodeksu-ukrayini-za-faktom-huliganstva-iz-zastosuvannjam-vognepalnoyi-zbroyi-slidchi-vidkrili-kriminalne-provad). Звинувачений тоді був у громадському місці по вулиці Хрещатик та тримав у руці травматичний пістолет. Тоді очевидцями ситуації стали перехожі та працівники патрульної поліції, які до цього прибули на виклик. За фактом хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї слідчі відкрили кримінальне провадження.

У вироку суду йдеться про те, що чоловіка, який був причетний до цієї сутички, звинувачували за ч.1 ст.263 КК України – носіння та зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу.