Як черкаські школи та дитсадки переходять на нове меню

Прочерк

Із 1 січня 2022 року в українських школах та садках ввели для дітей нове меню, розроблене відомим кухарем Євгеном Клопотенком. У черкаських закладах освіти оновлені страви вихованці вперше скуштували 10 січня, коли вийшли із зимових канікул.

Про те, як черкаські школи та дитсадки готуються до змін у харчуванні та як сприйняли нововведення батьки і діти, з'ясовували журналісти "Про все".

Директорка гімназії №9 Ірина Топчій розповіла, що нове меню було запропоноване Інститутом здорового харчування, пройшло експертизу в Інституті громадського здоров’я, а Держпродспоживслужба ретельно вивчила технологічні картки, за якими будуть готувати страви, та можливості введення нового меню.

- З’явилися абсолютно нові страви, які є збалансованими, корисними, вони враховують необхідність для зростання здорового дитячого організму. Додаються також сезонні овочі та фрукти, меню використовує страви як української кухні, так і кухонь народів світу, - говорить Ірина Топчій.

За її словами, протягом чотирьох тижнів діти зможуть куштувати і пастуший пиріг, і фріттату, і курячі нагетси, і мак енд чіз. Так само учням пропонуватимуть полтавський борщ, львівські сирники, куліш та інші страви.

Ірина Топчій зазначила, що із введенням нового меню змінилася і вартість обідів.

- Якщо до кінця попереднього року ми харчували дітей початкової школи за майже 11 грн, то зараз для учнів 6-11 років вартість становить 22,53 грн, для учнів 11-14 років - 26 грн, 14-17 - 28 грн.

Також директорка звернулася до батьків учнів та закликала їх провести бесіду з дітьми про шкідливість надмірної кількості солоного та солодкого.

Директорка школи №26 імені І. Ф. Момота Галина Титаренко розповідає, що заклад готувався до переходу на оновлене харчування ще від початку навчального року.

- Звичайно, складно. Адже страв стало більше, відповідно збільшилися і об'єми роботи для кухарів. Потрібно також удосконалювати техніку. Зараз ми працюємо зі старим обладнанням, цього поки що вистачає. Але ми сподіваємося, що зможемо оновити згодом кухонний інвентар - розповідає директорка.

Пані Галина говорить, що для дітей нове харчування поки що незвичне, адже багато хто не звик їсти овочі та фрукти у великих кількостях або ж страви без цукру та солі.

- Меню чудове, збалансоване, на кожен день порахована харчова цінність. Єдине - потрібно привчати дітей до нової культури харчування. Взагалі, при будь-якому меню не буває так, що 100% діти все з'їдатимуть. У всіх різні смаки. Батьків також ознайомлюємо з тим, що пропонуватимуть на обід їх дітям наступного дня, - каже Галина Титаренко та додає, що отримала вже багато позитивних відгуків від батьків учнів щодо нового меню.Мама першокласниці Надійки Юлія Фомічова каже, що нове меню в школі відрізняється більшим різноманіттям страв.

- Уже в перший день дітям запропонували кілька страв на окремому посуді: булгур, підлива м’ясна, салат зі свіжої капусти і горошком, мандарин та чай з імбиром. Для дітей таке меню ще було в дивовижу, тому деяким потрібно було пояснити, що це саме за страви. Більше того, чай з імбиром першокласникам не дуже сподобався. Але це тільки перший день, діти повинні звикнути до нових страв, - розповідає Юлія Фомічова.

Із переваг пані Юлія називає те, що в дітей з’явилася можливість вибору їжі та збільшилася кількість свіжих фруктів.

- Круто, що всі страви на окремому посуді, тому дитина може обрати, що вона їсти буде, а що - ні. Дуже позитивно для мене і те, що є свіжі фрукти, адже їх завжди бракує в меню. Новий набір продуктів наповнений вітамінами, білками, жирами та вуглеводами - всім необхідним для дитини і, навіть, дорослого. Я б зраділа, якби в мене було таке меню, - говорить Юлія Фомічова.

За її словами, зараз ціна обіду для доньки підвищилась із 8 до 22 гривень.

Ціна змінилася суттєво і, відповідно, має підвищитися якість. На таку суму для однієї дитини можна кращі та якісніші продукти додати в меню. Тому, думаю, це виправдано. Зараз ми на адаптації. Меню чудове, але дітям треба до нього звикнути. Як мама, я радію і сподіваюся, що це покращить здоров’я дітей. Не нормально, коли учні не надіються. У мене зараз дитина перебуває в школі до 15:00 і потрібно, щоб у неї були сили навчатися і залишатися здоровою, - додає пані Юлія.

Завідувачка дитсадка №34 "Дняпряночка" Олена Перцева каже, що наразі у закладі триває перехідний період.

- Зараз ми готуємося до повноцінного переходу на оновлене харчування: кухарі вивчають і назви страв, і технологію приготування. Дітки вже куштували нові страви, хтось сприйняв зміни спокійно, а хтось - не дуже. У новому меню зменшена кількість солі та цукру, тому для декого це також стало незвичним, - розповідає завідувачка.

Вона говорить, що нині садочок ще не отримав всіх необхідних продуктів для приготування оновлених страв, адже ще тривають переговори з постачальниками.

- Я думаю, що питання скоро вирішиться. А поки використовуємо ті продукти, які у нас є. Зробили заявки, зараз вирішується, хто саме буде постачати нам продукти. Цього тижня ми вже очікуємо на крупи, заморожений горошок, квасолю. Це те, що ми раніше не використовували, - каже пані Олена.

Також вона говорить, що поки рано оцінювати результати оновлення харчування, адже пройшло зовсім мало часу.

Заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна розповідає, що в Черкасах була створена робоча група, яка працювала над розробкою авторського чотиритижневого меню для дошкільних навчальних закладів.

- Ми виключили повністю ряд продуктів, які до цього були в раціоні дітей, зокрема, сосиски, ковбаси, соління. діти молодшого віку взагалі будуть споживати їжу без будь-яких підсолоджувачів, без солі тощо. Робиться ставка саме на здоровий раціон. Також порції стали більшими та калорійнішими. Ми відходимо від смаженої їжі, увага приділяється приготуванню страв на пару, додається чимало нових каш, бобових тощо, - зазначила Анастасія Чубіна.

Вона додала, що зараз у всіх садочках міста вже поступово вводять оновлене меню.

- На жаль, більшість садочків мають досить застарілі харчоблоки та прилади. З минулого року ми розпочали масові ремонти харчоблоків. Ми плануємо, щоб на початку лютого у кожному закладі з'явилися пароконвектомати, тому що без них зараз приготування нових страв є достатньо важким, - каже заступниця міського голови.