Кияни пропонують облаштувати на черкаській набережній зони барбекю і зоопарк

Про все (Черкаси)

У Черкаській міській раді відбулася робоча зустріч із представниками київської компанії Transplants. Вони представили секретарю міськради Юрію Тренкіну та працівникам департаментів ЖКК та архітектури і містобудування свою концепцію розвитку та благоустрою черкаської набережної.

Дизайнери пропонують реалізувати багато цікавих зон та локацій. Зокрема кінологічний майданчик, сучасні дитячі та спортивні майданчики, зони барбекю та пікніків, пляжні зони, міні-аквапарк і навіть невеличкий зоопарк з авіарієм. Цікавий також проєкт висадження іменних гайочків, створення байк-парку і сцени для проведення міських заходів.

«На цій зустрічі почув декілька цікавих ідей, які можна було б втілити у нашому місті. Ми запропонували цим столичним ландшафтним дизайнерам долучитися до реалізації найбільших проектів, які будуть втілюватися у Черкасах у рамках реконструкції набережної вже у цьому році. А саме: реконструкції парку «Молодіжний», «Європейський» та Долини троянд. Також їх могла б зацікавити співпраця із КП «Дирекція парків» та КП «Благоустрій», до компетенції яких належить утримання рекреаційних зон у Черкасах, - прокоментував секретар міської ради Юрій Тренкін.