Ще 150 сімей отримають власне житло завдяки програмі «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб»

Budport.com.ua

Житло для внутрішньо переміщених осіб
Понад 240 сімей, які переїхали з окупованих територій України, вже отримали власне житло завдяки програмі «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб». 12 січня, Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву провів шостий етап відбору учасників цього проєкту. Відтак чергові 150 сімей-переможців зможуть отримати пільгові кредити для придбання власного житла. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«Сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб мають отримувати підтримку держави, у тому числі через пільгові кредити на купівлю житла. Одне з джерел такої підтримки – Держмолодьжитло. Фонд вже видав кредити понад двом сотням українських сімей і продовжує реалізовувати наступні етапи проєкту, це надважливо», – зауважив Міністр.

Сергей Комнатный: Очередной год нашего труда – каким он был? Каким станет год следующий? (укр.)Зазначимо, відбір учасників проведено за допомогою генератора випадкових чисел із застосуванням програмного забезпечення (сервіс RandomPicker), запропонованого Імплементаційним консультантом (IPC GmbH), погодженого Банком KfW і такого, що відповідає вимогам законодавства щодо захисту персональних даних.
Для участі у програмі громадянин повинен особисто подати заяву про намір отримати кредит до регіонального управління Держмолодьжитла або в електронній формі через портал державних послуг «Дія».Українська мрія з іпотекою під 5%: коли і для кого стартує держпрограма
Довідково
Проєкт виконується у межах Угоди про фінансове співробітництво між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина. Для його фінансування Уряд Німеччини через Банк KfW надав грант у 25,5 млн євро.
За умовами програми, кредити ВПО надаватимуть на термін до 20 років під 3 відсотки річних, виходячи з нормативної площі житла (21 кв. м загальної площі на особу і додатково 10,5 кв. м на сім’ю).Близько 500 родин планується забезпечити власним житлом у перші три місяці 2022 року - Держмолодьжитло
Об’єктами кредитування можуть бути квартира у багатоквартирному житловому будинку чи одноквартирний житловий будинок, прийняті в експлуатацію не більш 35 років тому чи реконструйовані не більше 25 років тому.
Интересно узнать: в чем преимущества дизельных генераторов?