Підвищену заробітну плату медики Черкащини отримають вже цього місяця, – Скічко

18000.com.ua

Отримати підвищену заробітну плату медики Черкащини мають вже цього місяця.

Про це під час прямого ефіру в студії “18000” заявив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Як інформувало наше видання раніше, учора, 12 січня, Кабінет міністрів ухвалив постанову про підвищення зарплати медпрацівникам. Зокрема, уже в січні цього року лікарі та професіонали з вищою немедичною освітою, які допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров’я, мають отримувати не менше 20 тисяч гривень.

Водночас нині лікарі Черкащини побоюються, чи мають медичні заклади достатньо коштів, аби виплатити їм оновлену зарплатню.

– За нашими підрахунками, на Черкащині такі зарплати мають бути виплачені вже цього місця. Забігаючи на перед, скажу, що для того, аби врегулювати це питання знадобиться певний час, однак це питання буде врегульоване, – зазначив Скічко.

За словами голови ОДА, зокрема, кошти на виплату нової зарплатні медзаклади отримають завдяки оновленим тарифам НСЗУ на надання медичної допомоги. Так, цього року Програма медгарантій починає діяти з 1 січня, а не з квітня, як було раніше.

– До січня вже почалися роботи за цими пакетами й були підвищені деякі тарифи, – додав Скічко.

Дивіться велике інтерв’ю “18000” з Олександром Скічком тут: Також новини “18000” є в Telegram і Viber, слідкуйте за нами в Instagram.