«Міський голова поставив завдання не розпорошувати кошти, а реалізовувати масштабні проєкти», - Юрій Тренкін

Прочерк

У 2022 році у Черкасах реалізовуватимуть великі проєкти, а не розпорошуватимуть кошти на дрібні. Такий чіткий вектор розвитку міста задав міський голова Анатолій Бондаренко.

Про це у студії «Суспільного» у програмі «Сьогодні.Головне» (https://www.youtube.com/watch?v=l5bVQ21nmBc&list=PLeF0JKpVsB7YqI2leudCosGQrE_shGWTg) зазначив секретар міської ради Юрій Тренкін. Він розповів про конкретні напрямки, на які планується витратити кошти бюджету розвитку у 2022 році. А він цього річ рекордний – 1 млрд. 72,9 млн. грн.

Найбільше коштів спрямували на галузь ЖКГ. Це капітальний ремонт ліфтів, реконструкція житлового фонду ОСББ, будівництво нового парку «Молодіжний».

«Анатолій Бондаренко в цьому році взяв шлях на озеленення міста. Окрім нового парку «Молодіжний», планується зробити ще 15 скверів. А також розпочнемо благоустрій нашої набережної, яка є родзинкою нашого міста», - розповів Юрій Тренкін.

Крім того, у цьому році передбачені видатки на ремонт вул.Героїв Холодного Яру, вул.Сумгаїтської, вул.Гагаріна, будівництво нового полігону ТПВ, встановлення нових світлофорів і камер відеоспостереження.

«Анатолій Бондаренко наголосив на тому, що ми маємо брати великі об`єкти і реалізовувати їх повністю від початку до кінця. Так міська влада і працюватиме у цьому році», - зазначає Юрій Тренкін.

У галузі охорони здоров`я пріоритетними об’єктами у 2022 році стануть Перша міська лікарня, Третя міська лікарня і пологовий будинок. На них чекають ремонти відділень і придбання обладнання.Про це пише сайт міськради{youtube}l5bVQ21nmBc{/youtube}