Черкаські комунальники розповіли, куди подіти ялинки після новорічних свят

Про все (Черкаси)

До кінця січня сухі ялинки й сосни жителі міста зможуть залишити на майданчику поруч із контейнерами для збору твердих побутових відходів.

Звідти дерева вивозитиме «Черкаська служба чистоти» та передаватиме їх для подальшої утилізації комунальному підприємству «Екологія».

Нагадаємо, що сухі ялинки є великогабаритними твердими побутовими відходами. Утім, цього разу міська влада дозволила виносити їх до контейнерних майданчиків. Водночас, комунальники просять не викидати ялинки у сміттєві баки, щоб техніка, яка здійснюватиме вивезення, мала змогу легко під’їхати та завантажити саме їх.

А перед тим, як винести до сміттєвого майданчика, з деревця просять зняти іграшки та новорічний декор.

Додамо, що черкаський зоопарк прийматиме цього разу тільки ті ялинки, які не встигли розпродати на ярмарках міста. Натомість від використання дерев, які виносять жителі міста, – відмовилися. Пов’язано це з тим, що в попередні роки до зоопарку приносили дерева із залишками прикрас.

Нагадаємо, в перше в Черкасах комунальне підприємство «Екологія» почало перероблення відходів рослинного та іншого походження на альтернативне паливо для газозаміщення на теплогенеруючих ТЕС.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради