У Черкасах присвоїли звання «Мати-героїня» трьом жінкам

Нова Доба

Учора перед засіданням виконавчого комітету перший заступник міського голови Сергій Тищенко виконав почесну місію. Він вручив відзнаки черкащанкам, яким Указом Президента України було присвоєне почесне звання «Мати-героїня». Про це повідомляє пресслужба Черкаської міськради.

Знак до почесного звання і сертифікат, який дає право на отримання з міського бюджету 5000 грн за програмою «Турбота» (матері і батькові за наявності такого) вручили Тетяні Воліцький, яка народила і виховала п’ятьох дітей. Також нагороди через сина передали для Валентини Іванчі, матері вісьмох дітей. Ще одна мати-героїня, Віталіна Макота, мати п’ятьох дітей, не змогла прийти на засідання, тож нагороди їй передадуть пізніше.

«Від імені міського голови Анатолія Бондаренка і усього виконавчого комітету дякую матерям-героїням за те, що присвятили себе вихованню та догляду за дітьми, піклуєтеся про їхнє здоров’я, моральний і духовний розвиток. Важливо, що ви виховуєте дітей на засадах духовності, любові та поваги до людей, чуйності та доброти. Бажаю вашим сім’ям добробуту та родинного затишку, а також, щоб усі діти зростали у мирній Україні», — привітав нагороджених Сергій Тищенко.