Із занедбаного дитсадка зробили цукерочку: як небайдужі черкащани приймають переселенців

Вікна

Закинуті дитсадки у Черкасах облаштовують під житло для переселенців.

Сообщение Із занедбаного дитсадка зробили “цукерочку”: як небайдужі черкащани приймають переселенців появились сначала на Vikna.

Закинуті дитсадки у Черкасах облаштовують під житло для переселенців. Один із таких уже прийняв перших мешканців. Будівля була придатною для проживання, але захаращеною.

У дитячому садку, що довго стояв пусткою, небайдужі черкащани зібралися для допомоги переселенцям. Волонтери оголосили в соцмережах толоку і за кілька днів навели лад не лише всередині приміщення, а й ззовні.

До відновлення занедбаного садочка доєдналось і кілька громадських організацій, які безкоштовно допомагають облаштувати нове житло для евакуйованих.

На півроку ми уклали договір з власниками (садочка — ред.) на безоплатне користування цим простором, — розповів волонтер ГО Черкаський інститут міста Іван Подолян.

Сюди переїхав будинок сімейного типу із Запорізької області. Олена з чоловіком опікуються 15 дітьми. Вони тримались коло дому до останнього. Але в березні ворог поцілив по запорізькому аеропорту, тож мусили їхати в безпечний регіон.

Нам тут все подобається, тому що це величезна площа. Нас тут буде 20 дітей. Можете собі уявити, що нам тут буде дуже-дуже зручно та затишно, — розповідає Олена.

Тим часом волонтери шукають сусідів цій родині, адже садочок може вмістити вдвічі більше людей, яких російські військові позбавили житла.

Читати на тему

Мають побудувати близько двох тисяч квартир. Як Черкащина прийняла 115 тисяч біженців Розповідаємо де та як живуть біженці в Черкаській області.

У західних областях України досі дефіцит житла, вільних квартир майже не знайти. Складно і дорожче винайняти житло і в центральних областях, які активно приймають переселенців. Дивися, яка ситуація на ринку нерухомості в Україні під час війни.

Сообщение Із занедбаного дитсадка зробили “цукерочку”: як небайдужі черкащани приймають переселенців появились сначала на Vikna.