Безпечне місто: У обласному Главку відбулася презентація інтелектуальної системи

CityNews

Комплексна система відеоспостереження «Безпечна Черкащина» з моменту впровадження довела свою ефективність. Дана система відеоспостереження дозволяє швидко отримувати інформацію про оперативну ситуацію на Черкащині та миттєво реагувати на її зміну.

Сучасні цифрові технології не стоять на місці і відкривають нові горизонти використання можливостей відеоспостереження в багатьох сферах зокрема у сфері безпеки.

Так, 10 травня в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області відбулася робоча нарада на якій правоохоронцям презентували єдину комплексну інтелектуальну систему «Inlimited Smart City».

Дана система значно розширить можливості поліції під час охорони громадського порядку, публічної безпеки та при розкритті злочинів.

Система «Inlimited Smart City» дає змогу забезпечити моніторинг ситуації у місті та на об’єктах критичної інфраструктури за багатьма напрямками. Такі можливості дозволять автоматично визначити та оперативно реагувати на позаштатні ситуації, своєчасно застосовувати необхідні заходи.

Про це інформують у обласному управлінні Національної поліції

Запис Безпечне місто: У обласному Главку відбулася презентація інтелектуальної системи спершу з'явиться на Сіті ньюc | City News | Черкаський портал новин | Новини Черкас.