В Умані вирішили, що комунальників і перевізників заправлятимуть поза чергою

Dzvin.media

10 травня в Умані відбулась зустріч першого заступника міського голови Олега Ганіча з власниками АЗС, місцевими автоперевізниками та комунальними службами. Говорили про забезпечення пальним міських автоперевізників та комунальників, пише сайт УманьNews.City.

Про що домовились — що на заправочних станціях критична інфраструктура, комунальні служби та автобуси, які забезпечують перевезення пасажирів по місту, будуть заправлятися без черги. — Тому звертаюсь до вас і прошу віднестися з розумінням — якщо ви бачите, що автобус міських перевезень або наші комунальні служби «Водоканалу», «Уманьтеплокомуненерго», «Комунальник» заїжджають на заправку і заправляються без черги, поставтесь до цього з розумінням. Так як в нелегкі час в нашій країні ми повинні забезпечувати чистоту, порядок і бути надалі привабливим містом, — сказав про підсумки зустрічі перший заступник міського голови Умані Олег Ганіч.

Міська влада звертається до уманців з розумінням поставитись до ситуації з дефіцитом палива та відмовитись від нетермінових поїздок.