Катеринопільчанка продає свою картину «Нескорена». Частина виручки піде на ЗСУ

Прочерк

Мирослава Бурлай родом із Ярошівки Звенигородського району. Завершує навчання на дизайнера інтер’єру. З дитинства має хист до малювання. Наразі написала картину патріотичного спрямування «Нескорена», хоче продати її з аукціону на своїх сторінках у фейсбук та інстаграм і 30% з виручки віддати на потреби ЗСУ.

Про це повідомляють «Вісті Черкащини (https://viche.ck.ua/katerynopilshchyna/katerynopilchanka-prodaye-svoyu-kartynu-neskorena-chastyna-vyruchky-pide-na-zsu/)».

Картина «Нескорена» втілює мрію українців про Перемогу. Характеристики: розмір – 35х45 см, полотно на підрамнику, акрилові фарби, покриття лаком, рама в подарунок.

Умови. Стартова ціна – 8 000 грн. Мінімальний крок – 200 грн. Закриття аукціону: 17 травня о 20-ій годині. 30% з продажу підуть на потреби ЗСУ.

Про себе художниця повідомляє наступне: «Малюю з дитинства, люблю цю справу і в картинах завжди відображаю свої емоції та мрії. У такий важкий для нас час кожен хоче бути корисним своїй країні та зробити свій вклад у нашу Перемогу! Те, що можу зробити для цього я, – це писати картини та втілювати у них мрії кожного українця: мрії про вільну Україну, мрії про щасливе та мирне майбутнє. Тим самим, підтримуючи наш український незламний дух».

Полотно Мирослава характеризує так: «Ідея картини повністю моя, кожну деталь прописувала з вірою у нашу Перемогу. Я працювала над картиною 23 дні, по 4-7 годин. Ця робота мене затягувала, тому поринала в неї з головою. Я намагалась передати в ній силу та незламність нашої України, нашої прекрасної неньки, такої рідної кожному українцю».

Хто хоче сумістити красиве і корисне – заходьте до художниці на її сторінки, можливо пощастить стати власником цього магічного полотна або ж вибрати інтер’єр для своєї квартири.

До слова, народилась мисткиня у Ярошівці. В цьому ж селі здобула неповну середню освіту. Після 9-го класу вступила до Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Малюванням захоплюється з дитинства, постійно брала участь у шкільних художніх виставках. Після закінчення школи не раз працювала над замовленнями для кабінету психологічної допомоги. Мирослава – автор проєкту дизайну з оздоблення шкільної території, що розроблявся для екологічної акції «Зробимо Катеринопільщину кращою». Зараз продовжує навчання в Києві та працює дизайнером-інтер’єру. Її професійне портфоліо можна знайти у соціальних мережах.

Під час війни свої переживання за долю країни дівчина передає у своїх роботах, а створила вона їх не одну. Дуже активна, тому, як і всі свідомі громадяни України, долучається до допомоги ЗСУ через посередність того, що любить і вміє робити найкраще – малювати.

Марина Камінська