Бійці черкаської тероборони показали, як готуються до реальних бойових завдань (Фото)

Dzvin.media

Бійці черкаської тероборони щодня удосконалюють свої військові навички. На одному із таких планових тренувань побували і журналісти сайту “Про все”. Різні підрозділи тероборони проводять різні навчання: дехто на виїзді, дехто на території. Сьогодні навчання проходили на ситуативно-тренувальному полігоні.

Боєць тероборони з позивним “Вусач” у мирний час був викладачем в одному із черкаських ВНЗ, за плечима має строкову службу та волонтерський досвід із 2014 року.

Він розповідає, що на таких тренуваннях військові готуються до реальних бойових дій та намагаються максимально наблизити свої навички до того, що їх очікує на фронті. – Ця біда об’єднала багатьох різних людей: серед нас є і вчителі, і бізнесмени, і тренери, й інженери. У нас зібралися вмотивовані люди, багато з них мають бойовий досвід чи проходили строкову службу. Ми доопрацьовуємо наші навички та готуємося до виконання реальних бойових завдань, – розповідає “Вусач”.

Черкаські бійці здобувають усі необхідні навички: вогнева підготовка, тактична підготовка, тактична медицина, психологічна підготовка, орієнтування на місцевості тощо. Інструктор з позивним “Крафт” говорить, що наші бійці навчаються за сучасною системою, стандартами НАТО, у той час як росіяни використовують ще посібники радянських часів. – Вороги нас дуже сильно згуртували, ми стали єдиним “кулаком”, який зараз просто неможливо розбити. Я думаю, вони не очікували, що ми із такою люттю та запалом у серці захищатимемо свою країну, – говорить “Крафт”. – Зараз бійці вже звикли до зброї, навчилися з нею поводитися. Серед нас є ті, хто був більше підготовлений, пройшовши АТО, є ті – хто менше. Але всі діляться між собою досвідом. Бійці дуже згуртовані та готові до будь-яких дій.